Burcu Ütücü Hakkında

Ben Kimim ?

Fashion

Merhaba ben Burcu

Yaptığım işi vs. sizilere anlatmaktan önce kendimi sizlere taktim edeyim;

 

Bendeniz Bursa doğumlu üniversite terk (terk değilde ara vermiş diyelim :D) 33 yaşında evli ve tatlı bir kızı olan ev hanımıyım.  İyi kazanan, bir e-ticaret firmasının CEO'u olan biri ile evliyim.

 

Genel manada hayatım avmlerden cafeye, cafeden günlere, parklara çocuk gezdirmece ayyyyyyyy yazarken daral geldi. Anlayacağınız hayatım tam bir çember şeklinde rutin bir yola bağlanmıştı. Sıkılıyor, daralıyor fakat aynı şeyleri yapmaktan asla vaz geçemiyordum. Taki zamanın hastalığı tükenmişlik sendromuna girene kadar. O zaman düşündüm ki hayatımda birşeyleri değiştirmeliyim ve başladım hayatımdaki değiştirebilceğim şeyleri incelemeye;

Araba- tamam değiştirdim, kıyafetler tarz - tamam değiştirdim, koca- Yok o olmaz bana lazım :D vs. hayatımda rutinlerim, gittiğim yerler dahil herşeyi değiştirdim. Bir süreliğine benim için faydası olsada eski durumuma dönmem fazla uzun sürmedi ve tekrar aynı terane dönmeye başladı. Taki ; Eşim birgün elinde bir katalogla çıkıp gelene kadar.

-Bak ne buldum seç beğen al düzgün şeylere benziyor. Dedi 

 

Elindeki katalog Farmasi kataloğuydu bitkisel ürün işi yapmayı planlıyormuş bir yerlerden bir katalog elde etmiş falan filan. Kendisi network marketing işini hiç sevmez o yüzden bana Farmasinin böyle bir ağ olduğunu hiç anlatmadı, ben ürünleri incelerken farkettim ve bu networke dahil olmak istediğimi kendisine ilettim. Ceo da olsa adam STANDART TÜRK KOCASI "la ne işin var" dedi. Tabi ben bunun üzerine olayı rafa kaldırdım fakat zehri almıştım bir kere. Düşünsenize kendiniz hiç bir riske girmeden kendi işinizin patronu oluyor ve elinizi taşın altına hiç bir şekilde sokmadan kendi ekonomik özgürlüğünüzü kuruyorsunuz. Para istemek çok acı bir durum.

 

Farmasiyi araştırdım, ürünleri inceledim, daha sonra üye olmaya karar verdim. Önceleri ufak ufak gittiğim cafelerde arkadaşlar için sipariş vermeye başladım tabiki kârı ile satıyordum (Okuyorlarsa Kızacaklar :))) ve tatlı tatlı ufak ufak kârlarla ilk paramı kazanmaya başlamıştım. O dönemde Miorre ile tanışmama bir arkadaşım vesile oldu ve aynı stratejiyi onda da uyguladım. Düşünsenize biri kozmetik diğeri iç giyim Dadından Yenmez :D .

 

Tabiki zaman geçtikçe Kendi ekonomik özgürlüğümden kendi finansal çevremi ve grubumu kurmaya başladım üyeler geliyor, üyelerin siparişlerinden paralar geliyor aman yarabbim nereye gidiyoruz, oldu bu iş galiba derken hiiiiii ! bişi unuttum Adama hiç bişiden bahsetmedim ya ben :D 

 

Bir gün işinden sakin güler yüzlü döndüğü bir gün konuyu açtım; Aynen diyalog söyle gelişti;

 

- Tatlım Nasılsın ?

- İyi Fıstık senden? Ne yaptınız bakalım bugün (hep bu şekilde sorar sinir bozucu :D)

-İyi işte çocukla uğraştım vs.vs.vs. Şeyyy ben bişi söylemek istiyorum ama...

-Buyur

-????? (sessizlik)

-Eee hadi telefonla görüşücem

-Hani sevmediğin bi iş vardıya hani katalog getirmiştin (Gülümsedi Bu arada)

-eeee

-Ben o işi yapmaya başladım

-E hayırlısı olsun. 

Dedi ve telefonu ile konuşmaya başladı.

 

Peki sonra ne oldu biliyormusunuz O networking işinden nefret eden adam ;

Aşamaları ile yazıyorum;

Ne kadar kazandığımı gördü

Şuanda bu yazıyı okuduğunuz siteyi kendisi yaptı

Ben söylüyorum o yazıyor :D


ad banner